• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ODRZUCONE] Podanie na chatmoda
Exclamation 
Imię: Marcin
Nick w grze: Derdzio
Data urodzenia: 14.02.1999
Od kiedy u nas grasz: niestety dopiero od dzisiaj

Ile dziennie możesz poświęcić grze na serwerze: myślę że spokojnie koło 3h

Od kiedy grasz w minecrafta i od jakiej wersji: nie pamiętam dokładnie ale to od czasów alfy 

Czy posiadasz konto premium: Oczywiście Zamieszczam link do profilu na namemc: https://pl.namemc.com/profile/Derdzio.2

Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać ChatModeratorem: nie mam co robić aktualnie siedzę na l4 i mi się po prostu nudzi 

Znajomość komend (skala 1/10): znajomość administracyjnych 10/10 do tego masę z worldedita i wielu innych pluginów

Twoje zainteresowania: no krótko tutaj będzie bo granie 

Opisz swoją osobę (minimum 7 rozbudowanych zdań):
od zawsze interesował mnie minecraft zajmowałem się wieloma serwerami tak samo jednymi z większych w polsce byłem budowniczym i jednocześnie zajmowałem się pilnowaniem tego co ludzie piszą naprawianiem błędów znajdywaniem ich jak i częściowo ogarnianiem pluginów nie mówiąć już o ogarnianiu patoli w administracjach czego powodem było dosłownie każde odejście z serwerów jak jest zbyt wiele bydła w administracji to już nawet nie ma co z serwera ratować co jeszcze o mnie? hmm od zawsze chciałem mieć swój serwer w minecraft jak zacząłem pracować najpierw zadbałem o życie realne a teraz powoli chcę brnąć w to głębiej jestem w trakcie jego tworzenia wraz z kilkoma youtuberami topowymi i powoli się serwer rozwija moi budowniczy tworzą aktualnie mapę a technik pisze pluginy zatem mam jeszcze sporo czasu do otwarcia i przez ten wolny czas mam zamiar wam pomagać na serwerze bo po prostu od tego jestem lubię to robić i daje mi to satysfakcję a kto wie może nawet zostanę dłużej zależy tylko od was

Umotywowanie podania: no nie wiem co tu wpisać może po prostu że możecie na mnie liczyć zawsze kiedy ktoś będzie potrzebny czy do pilnowania ludzi naprawiania czegoś też i jak trzeba będzie coś wybudować 

zatem proszę o pozytywne rozpatrzenie podania nie pożałujecie Wink 
Rzecz wpływająca na twoją korzyść to wiek, aczkolwiek jesteś nowym graczem i sądzę, iż nie znasz wszystkich komend dostępnych na cuboidach. Posiadanie ChatMod'a to nie jest sposób na nudę jak napisałeś że Ci się nudzi. Jeśli lubisz budować to możesz również napisać podanie na budowniczego.
Ogółem: Pograj trochę na serwerze, zapoznaj się z komendami itd.
Jestem na: NIE

Twoje zalety:
- (wg podania) doświadczenie

Twoje wady:
- zbyt krótki oraz nie spełniający wymagań staż 
- ochota na stanowisko z "nudów"

Ogółem:
Masz zamiar otworzyć swój serwer, co jest raczej oczywiste że prędzej czy później twój czas znacznie zmaleje, nie będzie miało to dla nas korzyści brać osobe do administracji tylko dlatego że się owej nudzi i zaraz znajdzie sobie inne oraz bardziej zajmujące zajęcie. 
Twój staż na serwerze jest bardzo mały i jestem przekonany że nie znasz jeszcze serwera a raczej trybu na tyle dobrze by być gotowym na to stanowisko. 
Podanie odrzucam z powodów wyżej wymienionych.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości