• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ODRZUCONE] Podanie na Budowniczego
Imię: Krzysztof
Nick w grze:  KrzaqYT
Data urodzenia:  09.06.2008
Przybliżona data rozpoczęcia gry na TitanCraft: styczeń 2020 rok
Przybliżona data rozpoczęcia gry w minecraft oraz wersja: 1.7.1
Ile dziennie możesz poświęcić grze na serwerze: od 2h do 4h
Jak oceniasz swoją znajomość komend (WorldEdita, Voxel'a, FAWE'a)(skala 1/10): 6,5/10
Portfolio (link do przykładowych prac, najlepiej na stronie imgur.com): ( nierozumiem )
Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi: tak jestem pozytywnym graczem
Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na serwerze oraz z jakiego powodu: byłem karany za spam na chat'ie ( pozytywny spam ) , i za brak wspułpracy.
Czy składałeś/składałaś wcześniej podanie na Budowniczego TitanCraft: nie. jest to muj pierwszy, już kiedyś chciałem ale się troche bałem.
Opisz swoją osobę (minimum 10 rozbudowanych zdań): Witam nazywam się Krzysztof, mam lat 12 ale niektóży mówią że jestem za młody na tak fajną i kreatywną gre w minecraft'a. Podanie złożyłem dlatego że chciałem być bardziej zauwarzalny na serwerze. Uwielbiam grać w minecraft, moimi zainteresowaniem jest jerzdzenie na hulajnodze sport ten uprawiam już ponad 4 lata. jeżeli będziecie chcieli więcej pytań zapraszam na muj discord | MVP+ | KrzaqYT#1628
Umotywowanie podania: chciał bym zostać byydowniczym dlatego że gram już długo na serwerze TitanCraft.PL niedawno na edycje VI cuboidów zakupiłem rangę MVP+ dlatego że chciałem być bardziej zaywarzalny. jestem kreatywny więc myślę że zaakptujecie tą wiadomośc i pomuślicie nad moim dojściem do gronu budowniczych.
Jestem na : NIE
Zalety :
+ wg mnie brak
Wady : 
- wielokrotnie obrażałeś serwer;
- kartoteka wpływająca na niekorzyść;
- ortografia zwala z nóg, a nawet z krzesła Big Grin ;
- brak portfolia co jest podstawą w podaniu na budowniczego;
Pozdrawiam
Xvenozy_
(12-12-2020, 09:27 PM)KrzaqYT napisał(a):
Imię: Krzysztof
Nick w grze:  KrzaqYT
Data urodzenia:  09.06.2008
Przybliżona data rozpoczęcia gry na TitanCraft: styczeń 2020 rok
Przybliżona data rozpoczęcia gry w minecraft oraz wersja: 1.7.1
Ile dziennie możesz poświęcić grze na serwerze: od 2h do 4h
Jak oceniasz swoją znajomość komend (WorldEdita, Voxel'a, FAWE'a)(skala 1/10): 6,5/10
Portfolio (link do przykładowych prac, najlepiej na stronie imgur.com): ( nierozumiem )
Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi: tak jestem pozytywnym graczem 
Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na serwerze oraz z jakiego powodu: byłem karany za spam na chat'ie ( pozytywny spam ) , i za brak wspułpracy.
Czy składałeś/składałaś wcześniej podanie na Budowniczego TitanCraft: nie. jest to muj pierwszy, już kiedyś chciałem ale się troche bałem.
Opisz swoją osobę (minimum 10 rozbudowanych zdań): Witam nazywam się Krzysztof, mam lat 12 ale niektóży mówią że jestem za młody na tak fajną i kreatywną gre w minecraft'a. Podanie złożyłem dlatego że chciałem być bardziej zauwarzalny na serwerze. Uwielbiam grać w minecraft, moimi zainteresowaniem jest jerzdzenie na hulajnodze sport ten uprawiam już ponad 4 lata. jeżeli będziecie chcieli więcej pytań zapraszam na muj discord | MVP+ | KrzaqYT#1628
Umotywowanie podania: chciał bym zostać byydowniczym dlatego że gram już długo na serwerze TitanCraft.PL niedawno na edycje VI cuboidów zakupiłem rangę MVP+ dlatego że chciałem być bardziej zaywarzalny. jestem kreatywny więc myślę że zaakptujecie tą wiadomośc i pomuślicie nad moim dojściem do gronu budowniczych.
"Portfolio (link do przykładowych prac, najlepiej na stronie imgur.com): ( nierozumiem )"
Powinienes rozumiec ten punkt, ale wyjasnie ci. Punkt ten prosi cie o wysłanie galeri swoich prac np zdjęc zamków (własnorecznie zrobionych), popatrz na podania innych graczy, wtedy zrozumiesz o co chodzi.

"Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi: tak jestem pozytywnym graczem "

Gram bardzo czesto od poczatku edycji, i co cie widzę, to emanujesz negatywnymi emocjami, raz mi groziłes huntem na 2 edycje poniewaz zabilem twojego kolege, równoczesnie obrazac mnie, a potem proszac  o pomoc, co opisuje cie jako osobe, oraz odpowiedzenie na te pytanie jest złe, masz odpowiedziec czy masz umiejetnosci wspolpracy z  ludzmi, a nie czy jestes dobrym czy złym graczem...

"Podanie złożyłem dlatego że chciałem być bardziej zauwarzalny na serwerze. "

Krzq, dołaczenie jako budowniczy czy jako chatmod, nie jest próba bycia zauwazalnym na serwerze, jest to pomocna dłon do administracji, bycia jej czescia, egzekwowanie regulaminu etc. a nie pokazówka, aby zostac zauwazonym.

" jeżeli będziecie chcieli więcej pytań zapraszam na muj discord | MVP+ | KrzaqYT#1628"

Podanie jest po to aby pokazac twoja osobe, a nie napisac, jak chcecie wiecej to piszcie discord, domyslam sie ze administracja rozpatrująć twoje podanie na pewno nie bedzie do ciebie pisalo i np pytalo co tam uprawiasz, jaki sport, podanie jest własnie po to aby zawrzec te cenne informacje, po przeciez 1 etap na tym polega.

Co do ostatniego punktu naprawde, szkoda moich sił aby rozpisywac sie na tym, zwaliles ostatni punkt po całosci, oczywiscie moim zdaniem

Wracając  do ogołu podania, jest one napisane na odwal, poprawnosci ortograficznej  nie ma w wiekszosci słów, interpunkcja nie zwala, oraz to jak zachowujesz sie na mc definije cie jako osobe,

Jestem na wielkie NIE

(z góry przepraszam za brak polskich znaków)
Witaj KrzaqYT,

z przykrością informuje iż Twoje podanie zostaje odrzucone.
Jedynymi zaletami jakie można wyczytać z twojego podania to: Aktywność oraz Znajomość komend.
Nie znasz podstawowych zasad gramatyki, nie przedstawiłeś nam swoich prac, Opis osoby nie jest wystarczająco rozwinięty 
a za główny cel bycia w Ekipie Budowlanej na naszym serwerze wziąłeś "Bycie zauważalnym" co kompletnie nie gra żadnej roli.

Pozdrawiam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości