• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ODRZUCONE] Podanie na ChatMod
Imię: Sebastian
Nick w grze: _KUPKA_
Data urodzenia: 24.12.2006
Przybliżona data rozpoczęcia gry na TitanCraft: około 1,5 roku
Przybliżona data rozpoczęcia gry w minecraft oraz wersja: zacząłem grać, tak 4 lata temu, od wersji 1.8.8
Ile dziennie możesz poświęcić grze na serwerze: gdzieś 5-6 godzin
Jak oceniasz swoją znajomość komend (skala 1/10): gracza, tak gdzieś 7/10, ale administratora 8/10
Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać ChatModeratorem: ponieważ, lubię pomagać nowym graczą, którzy co dopiero weszli na serwer, i też, bym chciał rozwiązywać innych konflikty
Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi: tak, posiadam
Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na serwerze oraz z jakiego powodu: No, niestety byłem karany, za multi konta, i za obrazę administracji, czego bardzo żałuje
Czy składałeś/składałaś wcześniej podanie na ChatModerator'a TitanCraft: nie, nie składałem
Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze Minecraft/Forum? [Tak/Nie]: Nie
Jakie jest twoje doświadczenie? [Doświadczenie z serwerami Minecraft, Fora itp]: bym mógł, to ocenić na 6/10
Opisz swoją osobę (minimum 10 rozbudowanych zdań): Cześć, mam na imię Sebastian. Moje ulubione danie, to kebab. Lubię grać w gry typu minecraft, i potrafię dużo czasu na, nich spędzić . uwielbiam serwery typu TitanCraft, bo dużo osób na takich serwerach, się poznaje, i bardzo miło mi mija czas, kiedy gram osobami, z tego serwera. Jestem bardzo sympatyczną osobą, i bardzo lubię rozmawiać, z ludzmi. lubię zwierzęta, wszystkie lecz boję, się trochę pająków. Lubię, tez uprawiać sport, najbardziej lubię ćwiczyć koszywówkę i siatkówkę. Chciał, bym w przyszłości zostaw informatykiem, lub sportowcem. Wole psy niż, ale koty też lubię.
Umotywowanie podania: gram tu, bardzo długo, i myślę, że bym się nadawał na tę role
Podanie Odrzucone
Powód : Niespełnianie wymagań rekrutacyjnych, posiadanie bana za reklamę na Discordzie. 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości