• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ODRZUCONE] Shiny2137
Imię: Marcel

Nick w grze: Shiny2137

Data urodzenia: 2005

Przybliżona data rozpoczęcia gry na TitanCraft: 13.01.2020

Przybliżona data rozpoczęcia gry w minecraft oraz wersja: 14.07.2014 wersja 1.3

Ile dziennie możesz poświęcić grze na serwerze: Poświecić czasu mogę bardzo dużo lecz zależy od dnia 1-8 godzin

Jak oceniasz swoją znajomość komend (skala 1/10): Jako iż serwer poznałem dość dawno, komendy znam wszystkie i cała przygoda z serwerem uczyła mnie coraz więcej komend wiec oceniam znajomość komend na 9/10

Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać ChatModeratorem: Ponieważ uznaje się za pomocnego, staram się odpowiadać na wszystkie pytania jakie są zadawane przez różnych graczy.
I wiem że mam szanse dostać się na ową rangę bo mam już doświadczenie na takim stanowisku.

Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi: Tak posiadam współpraca z ludźmi to dla mnie czysta przyjemność.

Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na serwerze oraz z jakiego powodu: Nie nie byłem karany, nie posiadałem nigdy muta oraz bana.

Czy składałeś/składałaś wcześniej podanie na ChatModerator'a TitanCraft: Nie nie składałem, ponieważ dowiedziałem się nie dawno że jest rekrutacja otwarta.

Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze Minecraft/Forum? [Tak/Nie]: Nie posiadam , lecz niedawno posiadałem rangę moderator na serwerze <Cztery Big Grin>
Jakie jest twoje doświadczenie? [Doświadczenie z serwerami Minecraft, Fora itp]: Jeżeli poruszyłbym kwestię doświadczenia to mam tak owe doświadczenie na stanowisku pracy administratora minecraft 
Opisz swoją osobę (minimum 10 rozbudowanych zdań) Nazywam się Marcel i mam 15 lat.  Chodzę do pierwszej klasy liceum ogólnokształcącego na kierunek humanistyczno-turystyczno-lingwistyczny, czyli polski,geografia,angielski. Interesuje się sportem oraz w szczególności grami. moim hobby jest piłka nożna może i nie zdobywam w niej sukcesów wciąga mnie gra w nią. Mój charakter jestróżny lecz prawie zawsze myśli o dobrych stronach , jak już mówiłem jestem  pomocny,miły,cierpliwy i wiele rzeczy mnie fascynuje. Najwięcej czasu spędzam na grach ponieważ poprostu je kocham i nie ma dnia w którym nie odpale minecrafta. Był taki moment w moim życiu kiedy byłem uzależniony, niestety wtedy musiałem zrobić długą przerwe od gier i odpocząć lecz po kilku miesiącach powróciłem do gier lecz z mniejszą aktywnością z wielu powodów z zdrowia również z powodu szkoły. Nie mam o czym tu więcej pisać lecz mam w miarę szanse dostać sie na stanowisko pracy.

Umotywowanie podania: Myślę że dzięki mojemu doświadczeniu i mojego starania, dostanę się na stanowisko chatmoderatora. I zaufacie mi w pewnym stopniu, myśle że jestem dobrym wzroem dla młodszych jak i starszych.   Z góry dzięki Big Grin
Thumbs Down 
Po prawdzie w moich oczach sam nick Cię skreśla z listy potencjalnych reprezentantów serwera, jakimi są członkowie Administracji, ale spróbuję zwrócić uwagę na dwie inne rzeczy.

Cytat:Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze Minecraft/Forum? [Tak/Nie]: Nie posiadam , lecz niedawno posiadałem rangę moderator na serwerze <Cztery Big Grin>

O patrz, nieumyślna Reklama. Dokładnie taka jakiej zakazuje Regulamin serwera, na którym starasz się o członkostwo w Administracji. Zdaje się, że przy pytaniu nie bez powodu dodano [Tak/Nie] ale najwyraźniej to Ci nie pomogło.  

Cytat:Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać ChatModeratoremPonieważ uznaje się za pomocnego, staram się odpowiadać na wszystkie pytania jakie są zadawane przez różnych graczyI wiem że mam szanse dostać się na ową rangę bo mam już doświadczenie na takim stanowisku.

To bardzo dziwne, najwyraźniej musimy się mijać, bo nie przypominam sobie bym widział Cię na czacie odpowiadającego na pytania Graczy.
[Obrazek: xcalI49.png]
Kandydatura odrzucona.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości