• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ODRZUCONE] Podanie na ChatModeratora - IZOGAMER
Imię: Witam , nazywam się Rafał / Discord: IZOGAMER#3392

Nick w grze: 
Mój nick w grze  to : IZOGAMER

Data urodzenia:
 7.11.2006

Przybliżona data rozpoczęcia gry na TitanCraft: 
Grę na TitanCrafcie rozpocząłem około 1,5 roku temu.

Przybliżona data rozpoczęcia gry w minecraft oraz wersja: 
 Swoją przygodę w minecraft rozpocząłem od wersji 1.8.8 na paczce blazingpack.

Ile dziennie możesz poświęcić grze na serwerze: 
W tygodniu 2h dziennie , a w weekendy 2-3,5h.

Jak oceniasz swoją znajomość komend (skala 1/10): 
Jeżeli chodzi o moją znajomość komend dla gracza to oceniam je  jako 9/10 , a komendy dla administracji : w ostatnim czasie doszły nowe komendy więc 8,5/10 , ale nauczenie się nowych komend nie sprawi mi problemu.

Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać ChatModeratorem: 
Chciałbym zostać ChatModeratorem ponieważ : Chciałbym wspomagać obecną administrację jak i graczy oraz rozwiązywać drobne konflikty pomiędzy graczami jak i pilnować porządku na chacie.

Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi: 
Posiadam umiejętność pracy z ludźmi , lecz zdarzą się drobne potknięcia. Lubię pracować między ludźmi i w zespole  i dobrze mi to wychodzi .

Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na serwerze oraz z jakiego powodu: 
Tak , byłem kiedyś karany 2 edycję temu cuboidów za X-ray oraz za kłótnię z graczem.

Czy składałeś/składałaś wcześniej podanie na ChatModerator'a TitanCraft: 
Tak , składałem na ChatModeratora na cuboidach.
Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze Minecraft/Forum? [Tak/Nie]: Aktualnie nie , ale posiadałem  kiedyś Helpera na skyblocku oraz ChatModeratora na serwerze po którym ślad zaginął.

[Doświadczenie z serwerami Minecraft, Fora itp]:
Jeżeli chodzi o serwery Minecraft to 8/10 , a z Forami minecraftowymi miałem styczność bardzo rzadko więc 3/10 .

Opisz swoją osobę (minimum 10 rozbudowanych zdań
 ponieważ jest tam dużo ciekawych możliwości oraz fajna rozgrywka.Witam , jestem Rafał  , mam 14 lat i mieszkam w małej miejscowości w województwie Opolskim . Lubię nawiązywać nowe kontakty oraz nowe możliwości i rozwijanie nowych talentów. Gram tutaj od ponad 1,5 roku i lubię tu spędzać czas i pomagać graczą . Moja osoba jest zazwyczaj spokojna i odstresowana , lecz nie zawsze wszystko co robię idzie według planów. Dużo czasu poświęcam na granie w piłkę z kolegami ale najwięcej czasu poświęcam nauce oraz na drugim miejscu serwerowi . Moje zainteresowania to : gry typu minecraft / pvp , pokemon ,strzelanki , gry akcji oraz sporty typu : piłka nożna i siatkówka. Chcę zostać tutaj członkiem administracji ponieważ jest to bardzo dobry serwer który się ciągle rozwija. Aktualnie nie posiadam konta premium lecz jest za niedługo w planach. Wspomagam graczy TitanCrafta itemowo jak i pomocą z komendami (każdemu się czasami zdarzy zapomnieć jakiejś komendy , nawet najlepszym więc wtedy pomagam im z tym ) . Posiadam komunikatory typu: ts3 , facebook , discord . Lubię  tu spędzać czas , jak na serwerze tak i na discordzie . Na co dzień gram na TitanCrafcie sam lecz często dostaje propozycje od graczy żeby z nimi pograć i większości akceptuję ponieważ lubię grać w z kimś a nie sam. Lubię grać na skyblocku

Umotywowanie podania :Chcę zostać ChatModeratorem ponieważ dużo czasu poświęcam  na pilnowanie porządku na serwerze jak i pomoc graczą . Proszę o dobre rozpatrzenie mojego podania.

Pozdrawiam każdego tego , który to czyta ;)

Zapoznałem się z trybem jak i regulaminem oraz tartyfikatorem serwera . 

IZOGAMER 
Jestem na TAK
Zalety:
- Dobra opinia wśród graczy
- aktywność
- ortografia oraz interpunkcja
-  chęć do dalszej gry
Wady: Brak wad
Widać, że bardzo chcesz się dostać do administracji, Pozdrawiam
Jestem na: TAK
Zalety:
Pomoc graczom
Duża aktywnosc
Duży staż
Chęc do dalszej gry
Wady:
Ortografia

Moje skromne zdanie nie wpłynie na to czy Cię przyjmą czy nie, pozdrawiam
Podanie Odrzucone 
Powód : Brak cierpliwości Kandydata (Punkt 5.7)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości