• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UB okoloweziom
okoloweziom
ban 11.01.2021
sytuacja była taka że powiedziałem mingames że serwer <CzteryJestDbst> nie działa i dlatego jestem tutaj  powód reklama 
Xvenozy_
dla tego że nie reklamowałem i może do potwierdzić mingames i yasuo
Niestety, aczkolwiek to co napisałeś można było uznać za reklamę, mam tego screen'a, a jeśli to Cię nie usatysfakcjonuje to logi również to potwierdzą. Dodam również, że potwierdzenia innych graczy nie mają nic do rzeczy.
Pozdrawiam
Xvenozy_
(01-11-2021, 05:35 PM)Xvenozy_ napisał(a): Niestety, aczkolwiek to co napisałeś można było uznać za reklamę, mam tego screen'a, a jeśli to Cię nie usatysfakcjonuje to logi również to potwierdzą. Dodam również, że potwierdzenia innych graczy nie mają nic do rzeczy.
Pozdrawiam
Xvenozy_
czyli co nie dostane unbana ?  proszę tylko chciałem pograć ale na tamtym serwerze się nie da dajcie mi chociaż nwn miesiąc tydzień co kolwiek

(01-11-2021, 05:38 PM)siaema napisał(a):
(01-11-2021, 05:35 PM)Xvenozy_ napisał(a): Niestety, aczkolwiek to co napisałeś można było uznać za reklamę, mam tego screen'a, a jeśli to Cię nie usatysfakcjonuje to logi również to potwierdzą. Dodam również, że potwierdzenia innych graczy nie mają nic do rzeczy.
Pozdrawiam
Xvenozy_
czyli co nie dostane unbana ?  proszę tylko chciałem pograć ale na tamtym serwerze się nie da dajcie mi chociaż nwn miesiąc tydzień co kolwiek Xvenozy_
Prosbe odrzucam ze względu tworzenia licznych multikont podczas bana oraz kłamstwo w odwołaniu.

Zamykam~`_cztery18

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości