• 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ODRZUCONE] Podanie na ChatModeratora
Imię : Oskar
Nick w grze : death
Data urodzenia : 19.10.2007
Przybliżona data rozpoczęcia gry na TitanCraft : Mniej więcej rok temu
Przybliżona data rozpoczęcia gry w Minecraft oraz wersja : W minecrafta gram od dziecka. Na początku na telefonie, czasami na konsoli mojego przyjaciela, i tak przez dłuższy czas. Parę lat później gdy dostałem własną konsole, to grałem  na niej w minecrafta. I rok temu gdy dostałem komputer do dzisiaj gram na nim w minecrafta.
Ile dziennie możesz poświęcić grze na serwerze : Hmmm...  W tygodniu raczej nie za dużo, gdy będę miał luźniejszy dzień (pod względem nauki) to może wejdę pograć od godziny do półtorej. Natomiast w weekendy to już możemy rozmawiać o godzinach. Podstawą weekendu są zazwyczaj 2 godziny, i tak to się pnie w górę.
Jak oceniasz swoją znajomość komend (skala 1/10) : Szczerze to ocenił bym tak 8/10, ponieważ znam komendy na invsee lub banowanie, ale na komendy typu sprawdzanie itp. to mogę mieć z nimi problem. Ale zawsze mogę się ich nauczyć.
Dlaczego chciałbyś zostać ChatModeratorem : Najważniejszym powodem dlaczego to chęć pomagania graczom. Naprawdę czuje że spisałbym bym się w tym nie najgorzej. Drugim powodem dlaczego chciałbym zostać ChatModeratorem : to moje marzenie. Od kiedy dowiedziałem się o tej posadzie prawie od razu chciałem do niej należeć. Pisze to podanie 2 raz więc chyba widać że mi zależy.
Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi : Tak posiadam. I uważam że jest na nie najgorszym poziomie (sam bym ocenił na bardzo dobrą). Tak na marginesie dodam że bez tej funkcji ciężko było by napisać podanie.
Czy kiedykolwiek byłeś karany na serwerze oraz z jakiego powodu : Ymmmm... Boję się tego podpunktu ponieważ może zniszczyć on całe moje podanie. Ale cóż każdy ma swoje za uszami i ja też. Mianowicie zostałem 2 razy zbanowany. 1 ban był za multi-konto ( bardziej szczegółowo opisałem tą sytuacje w poprzednim zgłoszeniu). 2 ban był za grief endu. No i co mogę więcej dodać, mogę teraz tylko liczyć na to że przez te 2 incydenty nie zniszczę sobie podania.
Czy składałeś wcześniej podanie na ChatModerator'a TitanCraft : Tak składałem i jak można się domyślić nie udało mi się przejść do 2 etapu.
Czy posiadasz aktualnie jakąś rangę administracyjną na innym serwerze Minecraft / Forum [Tak/Nie] : Nie
Jakie jest twoje doświadczenie? [Doświadczenie z serwerami Minecraft, Fora itp] : Czasami gram sobie na serwerach typu mini-games z kolegami i nie zależalo mi na helperze lub ChatModeratorze. Dodam że gram na większych serwerach i raczej miałbym marne szansę na przejście dalej (dzięki za pomoc KsiążeXvenozy)
Opisz swoją osobę (minimum 10 rozbudowanych zdań) : Tak jak wspominałem jestem Oskar. Jestem zwykłym nastolatkiem mieszkającym na wsi. Moje hobby to gry komputerowe i oglądanie filmów, czytanie artykułów lub teorii na temat Gwiezdnych Wojen. Moje ulubione gry to Minecraft, Cs:Go i Star Wars Battlefront 2. Gdy jest mi smutno to lubię sobie posłuchać muzyki. Uwielbiam spędzać czas z przyjaciółmi np. grając w gry, gadając na discordzie lub wychodząc na dwór. W szkole jestem dobrym uczniem, nie jestem najlepszy z klasy ani nic takiego, jestem poprostu DOBRYM uczniem (jak by kogoś interesowało to jakie mam oceny to mam 4, 5 i czasami 6). Mogę dodać że w większość gier jestem no taki troche słaby,ale kiedyś jak grałem jeszcze w fortnite to byłem w tą grę nawet dobry ale już mi się znudziła. Moja ulubiona pora roku to wiosna lub lato, nie moge się zdecydować. Nie jestem fanem sportu, ale z własnego doświadczenia mogę przyznać że moim ulubionym sportem jest albo narciarstwo albo piłka nożna. Jak wspominałem wcześniej moją ulubioną porą roku jest albo wiosna albo lato, ale co ciekawe pod względem wyjazdów wole wyjechać w góry niż nad morze. No i to chyba wszystko co mogę napisać o sobie.

Umotywowanie podania : Pomimo mojego dość młodego wieku jestem dojrzały i odpowiedzialny (przynajmniej tak mi mówiono). A i jeszcze jedno. Nie wiem czy powinienem to tutaj pisać czy nie ale pisze te podanie od około godziny 15 (z przerwami) do godziny prawie 19. Bez przerw wyjdzie prawie 3 h. Może dlatego że przez przypadek usunąłem pierwszy wzór mojego podania -_-. Dodatkowo po krótkiej rozmowie z Mychatym za czasów jak był jeszcze w administracji to wytłumaczył mi w czym mogę się poprawić i chyba się dość mocno poprawiłem, dużo więcej pomagam graczom i nie zapomniałem napisać Umotywowania podania.

POZDRAWIAM CAŁĄ ADMINISTRACJĘ I TRZYMAM KCIUKI ŻE UDA MI SIĘ PRZEJŚĆ DO DRUGIEGO ETAPU!!!
Thumbs Up 
Często widuję Cię na serwerze jak pomagasz innym  Angel

(02-22-2021, 05:56 PM)death napisał(a): Mogę dodać że w większość gier jestem no taki troche słaby
To tak jak my z @nowez  Wink
[Obrazek: xcalI49.png]
Jestem na : Neutral z przychyleniem na tak

Plusy :

- Posiadasz dobrą umiejętność współpracy z ludźmi
- Dobra znajomość komend
- Dobrze napisane podanie
- Staż na serwerze 
- Pomoc graczom

Minusy : 

- Byłeś 2 razy karany
- Wiek nie spełniający wymagań
- Mała znajomość fora minecraftowych
Kandydatura odrzucona ze względu na:
Duża różnica wiekowa
Nie grasz tyle na serwerze, jak napisales to w podaniu
Podanie nie przekonuje mnie co to twojej osoby.
(Wczoraj, 12:15 PM)Dirtowicz napisał(a): Kandydatura odrzucona ze względu na:
Duża różnica wiekowa
Nie grasz tyle na serwerze, jak napisales to w podaniu
Podanie nie przekonuje mnie co to twojej osoby.
gram tyle co powiedziałem. poprostu miałem inne konto

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości