• 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie o Budowniczego [poraz drugi]
Imie: Oliver.
Nick w grze: KosmicznyDucky__
Data urodzenia: 2009, Marzec.
Poczatek grania na titancraft: Poczatek wakacji.
Poczatek grania w Minecraft: Niewiem jaka wersja ale od 5 roku zycia gram w Minecraft.
Ile dziennie moge spedzac ne serwerze: Ok.6 do 7 godz.
Jak oceniasz swoją znajomość komend (WorldEdita, Voxel'a, FAWE'a): 6/10.
Portfolio: https://imgur.com/gallery/Pc9Ef54
Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi: Oczywiscie ;D.
Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na serwerze: Mam bardzo długą historie....nie pamiętam wiele.
Czy składałeś/składałaś wcześniej podanie na Budowniczego TitanCraft: Tak.
Opisz swoją osobę: Jestem przyjazna,mila osoba ktora latwo znajdzie przyjaciol. Znam bardzo dobrze jezyk Angielski, poniewaz urodzilem sie w Irlandii
. Chodze do 6 klasy podstawowki w Grebocicach. Moje hobby to budowanie w minecrafcie lub rysowanie na tablecie lub na papierze. W wolnym czasie gram na serwerze Titancraft lub buduje albo rysuje. Uwielbiam sie zapoznawac z innymi ludzmi i lubie również nawiązywac przyjazn pomiedzy przyjacielami.  Bardzo lubię serwer Titancraft, ponieważ administracja jest mila i serwer jest bardzo porządnymam bardzo rozwinieta wiedze o budowaniu w Minecraft, lecz nie jestem dobry w PVP, jest to dla mnie trudniejsza strona Minecrafta. 
Umotywowanie podania: Ogólnie rozumiem jak mnie odrzucicie bo tak jak mówilem, mam długą historie warnów i banów, no i równiez mam nie odpowiedni wiek, ale mam nadzieje ze zwrocicie uwage na moje plusy a nie na minusy, ja ogólnie czuje jak by serwer Titancraft byl dla mnie domem, kazdy mnie tam przyjmuje bardzo cieplo gracze jak równiez admini, Do zobaczienia i zycze milego dnia Big Grin
-Ducky [Obrazek: heart.png]
Jestem na : NIE
Zalety:
+ Staż na serwerze;
+ Umiejętność współpracy z ludźmi;
Wady:
- Niespełnienie wymogu rekrutacyjnego dotyczącego wieku;
- Budowle inspirowane innymi konstrukcjami graczy (szczególnie blackstone'owa wieża Wink );
- Historia kar wpływająca na niekorzyść (ostatni warn nadany za nieodpowiednie słownictwo);
- Nie potrafisz słuchać ze zrozumieniem, mówię o sytuacji, gdzie o coś Cię prosiłem, a ty po prostu miałeś to gdzieś i robiłeś swoje;
Pozdrawiam
KsiazeXvenozy Big Grin
(02-23-2021, 11:54 AM)KsiazeXvenozy napisał(a): Jestem na : NIE
Zalety:
+ Staż na serwerze;
Wady:
- Budowle inspirowane innymi konstrukcjami graczy (szczególnie blackstone'owa wieża Wink );
- Historia kar wpływająca na niekorzyść (ostatni warn nadany za nieodpowiednie słownictwo);
- Nie potrafisz słuchać ze zrozumieniem, mówię o sytuacji, gdzie o coś Cię prosiłem, a ty po prostu miałeś to gdzieś i robiłeś swoje;
Pozdrawiam
KsiazeXvenozy Big Grin
Wiem wiem, ze mam wielka historie kar, ale nie wiedzialem ze nie mozna sie inspirowac :[
(02-23-2021, 01:16 PM)ST4RDUCKY napisał(a):
(02-23-2021, 11:54 AM)KsiazeXvenozy napisał(a): Jestem na : NIE
Zalety:
+ Staż na serwerze;
Wady:
Pozdrawiam
KsiazeXvenozy Big Grin
Wiem wiem, ze mam wielka historie kar, ale nie wiedzialem ze nie mozna sie inspirowac :[
Nie wiem gdzie wyczytałeś, że nie można się inspirować, ale mniejsza o to. Inspiracja czyimiś budowlami świadczy o twojej kreatywności, która na stanowisku Budowniczego jest dość potrzebna.
Gratulacje dostałeś do 2 etapu napisz do mnie na discordzie na pv.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości